NOWOCZESNE HYBRYDOWE SUV-Y FORDA

NOWOCZESNE HYBRYDOWE SUV-Y FORDA

Poznaj nowoczesne i niezawodne hybrydowe SUV-y Forda: Pumę i Kugę.

Wejdź na wyższy poziom komfortu. Wyróżnij się z tłumu. Zakochaj się w eleganckim i przestronnym wnętrzu i bogatym wyposażeniu.

Teraz kupujący Forda Kugę lub Forda Pumę możesz zyskać:

Pakiet 4 lata ochrony: Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie, korzystną ratę, pierwszy rok ubezpieczenia pojazdu za darmo oraz do 28 000 PLN korzyści finansowej.

FORD PUMA

Oszczędne silniki EcoBoost Hybrid, również z automatyczną dwusprzęgłową skrzynią biegów Powershift.

PAKIET 4 LATA OCHRONY: FORD PROTECT,
GWARANCJA I SERWIS W CENIE1

1 ROK UBEZPIECZENIA W CENIE2

Zyskaj do: 25 000 PLN3

Cena od: 95 900 PLN4

Rata dla Firm od: 789 PLN netto/mies.5
w Ford Leasing Opcje

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w wersji Titanium X, Euro 6.2: 5.4-6.0 l/100 km; 122-135 g/km.

FORD KUGA HYBRID

Automatyczna skrzynia biegów i napęd AWD.
Spalanie od 5.4 l/100 km.

PAKIET 4 LATA OCHRONY: FORD PROTECT,
GWARANCJA I SERWIS W CENIE7

1 ROK UBEZPIECZENIA W CENIE8

Zyskaj do: 28 000 PLN19

Cena od: 175 290 PLN9

Rata dla Firm od: 1 099 PLN netto/mies.6
w Ford Leasing Opcje

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Kuga 2.5 FHEV 190 KM, eCVT, AWD w wersji Titanium X, Euro 6.2: 5.7 – 5.8 l/100 km; 130-133 g/km.


FORD KUGA PLUG-IN HYBRID

Automatyczna skrzynia biegów, nawet 88 km zasięgu w trybie elektrycznym i moc 225 KM. Najczęściej kupowany samochód typu Plug-In Hybrid w Europie.*

PAKIET 4 LATA OCHRONY: FORD PROTECT,
GWARANCJA I SERWIS W CENIE7

1 ROK UBEZPIECZENIA W CENIE11

Zyskaj do: 28 000 PLN13

Cena od: 192 890 PLN12

Rata dla Firm od: 1 230 PLN netto/mies.6
w Ford Leasing Opcje

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Kuga 2.5 PHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X, Euro 6.2: 1.0 l/100 km; 22 - 23 g/km (z ładowaniem baterii z zewnętrznego źródła) i 5.4 - 5.5 l/100 km; 122 - 126 g/km (bez ładowania baterii z zewnętrznego źródła).

*Najlepiej sprzedający się SUV Plug-In Hybrid w Europie według raportu IHS Markit z maja 2023 roku w oparciu o dane z rejestracji za okres sty-maj dla 20 rynków europejskich (Austria, Belgia, Wielka Brytania, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Rumunia, Szwecja i Szwajcaria).


Ważne informacje

[1] „Pakiet 4 lata ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie” obejmuje 2 lata gwarancji, umowę Ford Protect w wariancie 4 lata / 80 000 km, Kontrakt Serwisowy w wariancie 4 lata / 80 000 km. Szczegółowe warunki programów można znaleźć na Kontrakty Serwisowe. Pakietem 4 lata ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie objęte są tylko samochody Ford Puma z roku modelowego MY2023.75 z wyłączeniem wersji Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w wersji Titanium.

[2] Program Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie. Propozycja "Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie" dotyczy pierwszego roku użytkowania pojazdu i wliczona jest w cenę pojazdu. Niniejsza promocja jest ograniczona w czasie lub do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją, dotyczy wyłącznie Forda Puma w wersjach Titanium X, St-Line X, ST, ST X, Vivid Ruby Edition z roku modelowego MY23.25 lub nowszego i skierowana jest do klientów detalicznych, firm i osób prowadzących działalność gospodarczą z wykluczeniem działalności i usług jak: taxi, przewóz osób i towarów, wynajem samochodów. Szczegóły propozycji oraz zakres ograniczeń i wykluczeń dostępne są u dealerów Forda. Niniejsza propozycja ważna jest w chwili przygotowania cennika i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

[3] Propozycja korzyści finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w wersji ST-Line X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda oraz korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup]. i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu.

Korzyść finansowa 21 000 PLN dotyczy tylko wybranych wersji wyposażenia (ST-Line X, ST, ST-X, Vivid Ruby Edition) Forda Puma dla roku modelowego MY2023.25 lub nowszego.

[4] Cena podana dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w wersji Titanium. Cena promocyjna uwzględnia rekomendowaną cenę detaliczną brutto pomniejszoną o rabat od firmy Ford Polska i sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda. Propozycja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

[5] Kalkulację rat leasingu w Ford Leasing Opcje sporządzono dla Forda Puma Titanium X 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM M6. Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wskazana rata leasingu w Ford Leasing Opcje nie zawiera podatku VAT i została sporządzona w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M, która w dniu 29.06.2023 roku wynosiła 6,86%, powiększoną o marżę, opłatę wstępną 20%, okres leasingu 47 miesięcy oraz przebieg 20 tys. km rocznie. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Wysokość rat może ulec zmianie w przypadku zmiany stawki WIBOR 1M. Propozycja leasingu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Forda. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Ford Leasing Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

[6] Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wskazana rata leasingu w Ford Leasing Opcje nie zawiera podatku VAT i została sporządzona w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M, która w dniu 29.06.2023 roku wynosiła 6,86%, powiększoną o marżę, opłatę wstępną 20%, okres leasingu 47 miesięcy oraz przebieg 20 tys. km rocznie. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Wysokość rat może ulec zmianie w przypadku zmiany stawki WIBOR 1M. Propozycja leasingu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Forda. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Ford Leasing Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

[7] „Pakiet 4 lata ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie” obejmuje 2 lata gwarancji, umowę Ford Protect w wariancie 4 lata / 80 000 km, Kontrakt Serwisowy w wariancie 4 lata / 80 000 km. Niniejsza propozycja dotyczy Forda Kuga roku modelowego MY2023.75. Szczegółowe warunki programów można znaleźć na Kontrakty Serwisowe www.ford.pl/content/dam/guxeu/pl/pl_pl/documents/Service/obsluga-i-oferty-serwisowe/kontrakty-serwisowe/POLplFPSPTerms.pdf.

[8] Program Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie. Propozycja "Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie" dotyczy pierwszego roku użytkowania pojazdu i wliczona jest w cenę pojazdu. Niniejsza promocja jest ograniczona w czasie lub do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją, dotyczy wyłącznie Forda Kuga z roku modelowego 2023.25. i 2023.75 Skierowana jest do klientów detalicznych, firm i osób prowadzących działalność gospodarczą z wykluczeniem działalności i usług jak: taxi, przewóz osób i towarów, wynajem samochodów.
Szczegóły propozycji oraz zakres ograniczeń i wykluczeń dostępne są u dealerów Forda. Niniejsza propozycja ważna jest w chwili przygotowania cennika i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

[9] Cena podana dla Forda Kuga 2.5 FHEV 190 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X. Cena promocyjna uwzględnia rekomendowaną cenę detaliczną brutto pomniejszoną o rabat od firmy Ford Polska, sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda wynoszące łącznie 12 000 PLN Brutto i maksymalną korzyść finansową wynoszącą 4 000 PLN Brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia. Propozycja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

[10] Propozycja korzyści finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 2.5 FHEV 190 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda oraz korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup]. i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu.

[11] Program Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie.
Propozycja "Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie" dotyczy pierwszego roku użytkowania pojazdu i wliczona jest w cenę pojazdu. Niniejsza promocja jest ograniczona w czasie lub do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją, dotyczy wyłącznie Forda Kuga z roku modelowego 2023.25 i 2023.75. Skierowana jest do klientów detalicznych, firm i osób prowadzących działalność gospodarczą z wykluczeniem działalności i usług jak: taxi, przewóz osób i towarów, wynajem samochodów.
Szczegóły propozycji oraz zakres ograniczeń i wykluczeń dostępne są u dealerów Forda. Niniejsza propozycja ważna jest w chwili przygotowania cennika i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

[12] Cena podana dla Forda Kuga 2.5 PHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X. Cena promocyjna uwzględnia rekomendowaną cenę detaliczną brutto pomniejszoną o rabat od firmy Ford Polska, sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda wynoszące łącznie 12 000 PLN Brutto i maksymalną korzyść finansową wynoszącą 4 000 PLN Brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia. Propozycja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

[13] Propozycja korzyści Finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 2.5 PHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda oraz korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup]. i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza