Do naszych dealerstw Forda poszukujemy obecnie:

W zakresie obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Pracownika Myjni Samochodowej będzie:

  • Przygotowanie samochodów nowych do wydania dla Klientów
  • Obsługa myjni samochodowej w zakresie mycia zewnętrznego i wewnętrznego samochodów
  • Przyjmowanie i odbiór samochodów z transportu

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Dyspozycyjność, samodzielność, dokładność oraz systematyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzenia samochodu
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na okres 1 roku)
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Wszelkie niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w rozwoju aplikacji wewnętrznych typu DMS/CRM (systemy do zarządzania sprzedażą) oraz mobile
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych i procesowych
  • Wsparcie w rozwoju procesów - automatyzacji i robotyzacji
  • Przygotowanie i uzgadnianie wymagań biznesowych z klientem wewnętrznym
  • Wsparcie oraz szkolenie pracowników w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań
  • Wsparcie działów handlowych i administracyjnych w zakresie działania aplikacji biznesowych
  • Wsparcie w przygotowaniu i realizacji harmonogramu prac
  • Kontrola realizacji budżetu IT
  • Współpraca z innymi działami centralnymi w zakresie analityki i działania aplikacji biznesowych
  • Wsparcie działów IT firmy w zakresie rozwiązywania problemów (troubleshooting)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, np. kierunki: Zarządzanie Projektami, Informatyka Społeczna, Informatyka Stosowana, Matematyka, Fizyka Techniczna) lub ostatni rok studiów
  • Zainteresowanie obszarem digitalizacji, nowych technologii, analityką biznesową, optymalizacji procesów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się Excelem
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, terminowość, zorientowanie na rezultat
  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego, otwartość na nowe zadania
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Pozytywne nastawienie do innych i umiejętność współpracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość notacji BPMN

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze najnowszych technologii i rozwiązań IT
  • Wynagrodzenie w oparciu o podstawę oraz premię
  • Elastyczny czas pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (komputer i telefon także do użytku prywatnego)
  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej
  • Pracę na najwyższych standardach w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

Grupa DF PGD jest częścią Holding1:

holding1
Jest to polska grupa kapitałowa. Od 30 lat tworzy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego.

Kariera w Holding1

  • Tworzymy jasne, obiektywne kryteria oceny Kandydatów
  • Nie kierujemy się stereotypami i uprzedzeniami
  • Nie ingerujemy w sferę prywatności
  • Zawsze udzialamy informacji zwrotnej
  • W przypadku spawdzenia referencji kontaktujemy się wyłącznie z byłymi pracodawcami Kandydatów, zawsze ich o tym uprzednio informując
  • Cenimy zaufanie i uczciwość
  • Liczymy na Twoje zaangażowanie i profesjonalizm
holding-image
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza