Do naszych dealerstw Forda poszukujemy obecnie:

Nowo zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

  • Rozwijanie sprzedaży produktów, usług finansowych i ubezpieczeniowych (kredytów, leasingów, polis) poprzez podległy zespół handlowy
  • Realizację celów marżowych, ilościowych i wolumenowych w podległych oddziałach
  • Obsługę kluczowych klientów - przygotowywanie ofert handlowych oraz aktywny udział w negocjacjach
  • Współpracę z instytucjami finansowymi i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w przygotowaniu ofert
  • Bieżący monitoring ofert konkurencji
  • Wsparcie pracowników w zakresie bieżącej współpracy z klientem i rozwiązywania problemów
  • Motywowanie oraz mentoring podległego zespołu do osiągania celów sprzedażowych, rozwijania sprzedaży
  • Prowadzenie szkoleń produktowych i sprzedażowych dla podległego zespołu
  • Rekrutację nowych pracowników
  • Raportowanie sprzedaży oraz poprawne prowadzenie dokumentacji
  • Ścisła współpraca z menadżerami działów Handlowych oraz pozostałymi strukturami firmy

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży finansowej
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy z produktami ubezpieczeniowymi
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym, budowaniu struktur sprzedażowych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Proaktywna postawa biznesowa, zorientowanie na cel
  • Dynamizm, wytrwałość, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Dlaczego warto z nami pracować:

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • Oferujemy aktywny udział w ciekawych i rozwojowych projektach oraz stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • Oferujemy pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych
  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)
  • Dla naszych Pracowników oferujemy zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż samochodów dostawczych marki Ford dla Klientów indywidualnych i biznesowych
  • Doradztwo w zakresie zabudów specjalistycznych samochodów dostawczych
  • Analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie oferowanych produktów i usług dodatkowych
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Prowadzenie bazy klientów w CRM
  • Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży
  • Analizę sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży w branży motoryzacyjnej / mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów dostawczych
  • Doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu Klienta
  • Silnej motywacji i determinacji w osiągnięciu wyznaczonych celów
  • Samodzielności i systematyczności w działaniu
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Min. średniego wykształcenia
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji
  • Silnego ukierunkowania na Klienta i umiejętności nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Prawa jazdy kat. B

  • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Oferujemy pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej

Grupa DF PGD jest częścią Holding1:

holding1
Jest to polska grupa kapitałowa. Od 30 lat tworzy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego.

Kariera w Holding1

  • Tworzymy jasne, obiektywne kryteria oceny Kandydatów
  • Nie kierujemy się stereotypami i uprzedzeniami
  • Nie ingerujemy w sferę prywatności
  • Zawsze udzialamy informacji zwrotnej
  • W przypadku spawdzenia referencji kontaktujemy się wyłącznie z byłymi pracodawcami Kandydatów, zawsze ich o tym uprzednio informując
  • Cenimy zaufanie i uczciwość
  • Liczymy na Twoje zaangażowanie i profesjonalizm
holding-image
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza