Nowy Ford Kuga

Kuga Promocje

Sprawdź dostępne od ręki

Dowiedz się więcej o modelu

Cena od:
99 900 PLN2

Rabat do:
19 000 PLN3

Rata dla Ciebie od:
1309 PLN netto/mies.4

Promocyjne ubezpieczenie od:
2,30% w programie Ford Ubezpieczenia5

Rata dla firm:
765 PLN netto/mies.6
w Ford Leasing Opcje

Wynajem od:
899 PLN netto/mies.7
w Ford Wynajem


 

NOWY FORD KUGA

Bezpieczny rodzinny SUV, który świetnie się prowadzi. Ford Kuga jest wygodny, przestronny w środku oraz bogato wyposażony. Został stworzony, by zapewnić maksimum komfortu podczas codziennego użytkowania. Dzięki nowoczesnym, oszczędnym silnikom hybrydowym, pięknemu designowi oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym Ford Kuga wyznacza trendy w motoryzacji i zapewnia niskie koszty eksploatacji.


Co najmniej 6 powodów, by kupić Forda Kuga


1. Bezpieczeństwo

5 gwiazdek w testach Euro NCAP. Nowoczesne technologie takie jak monitoring martwego pola, czujniki 360 stopni i szerokokątna kamera cofania, adaptacyjny tempomat, utrzymanie pasa ruchu, ostrzeżenia przed kolizją i zmęczeniem kierowcy, zapewniają komfort prowadzenia i wspierają w bezpiecznej jeździe.


2. Przewaga podczas jazdy

Ford Kuga to SUV, który świetnie się prowadzi, dzięki doskonale zestrojonemu układowi jezdnemu. Podwyższone podwozie sprawia, że na drodze widzi się więcej i czuje się pewniej. Ford Kuga daje przewaga w trasie i w mieście.


3. Prestiż i komfort podróżowania

Doskonała jakość wykończenia i materiałów, bogate wyposażenie, świetny wygląd, dynamiczne silniki, przestronne, eleganckie wnętrze, duży bagażnik, ponadczasowy design, zwinność i łatwość prowadzenia to tylko niektóre z wyróżników czyniących Forda Kuga prestiżowym i komfortowym.4. Dla rodziny

Projektując Forda Kuga zadbaliśmy, by nasz SUV był idealnym samochodem dla rodziny. Podróż z dwójką dzieci może być wygodna i komfortowa. Świetna ergonomia zapewnia komfort pasażerom z przodu i z tyłu bez ograniczenia przestrzeni bagażowej.


5. Oszczędność

Z Fordem Kuga stać cię na więcej. Niskie spalanie w mieście (Kuga plugin Hybrid nawet poniżej 1,5 l/100 km), oszczędność w trasie. Wysoka wartość odkupu i świetna oferta ubezpieczenia i niskie raty powodują, że jeździć Fordem Kuga po prostu się opłaca.


6. Ponadczasowy design

Piękny i ponadczasowy wygląd, dopracowane i komfortowe wnętrze sprawiają, że to Ford Kuga wyznacza trendy w stylizacji i designie.Titanium 1.5 EcoBoost
150 KM M6

Moc: 150 KM

Średnie zużycie paliwa:
6.6-6.8 l / 100 km

Emisja CO2:
149-154 g/km

od 104 800 PLN


Titanium 2.5 Hybrid
190 KM eCVT FWD

Moc: 190 KM

Średnie zużycie paliwa:
5.4-5.7 l / 100 km

Emisja CO2:
125-132 g/km

od 131 300 PLN


ST-Line 2.5 Plug-In Hybrid
225 KM eCVT FWD

Moc: 225 KM

Średnie zużycie paliwa:
1.4 / 6.58 l / 100 km

Emisja CO2:
32/ 1488 g/km

od 167 000 PLN


ST-Line 2.0 EcoBlue
190 KM A8 AWD

Moc: 190 KM

Średnie zużycie paliwa:
5.7-5.9 l / 100 km

Emisja CO2:
149-155 g/km

od 140 130 PLN


Twój nowy Ford Kuga - jak sfinansować zakup?

Za gotówkę

Najprostsza forma zakupu samochodu.

Wybierasz najlepiej dopasowanego do swoich potrzeb nowego Forda Puma, podpisujesz umowę, wpłacasz pełną kwotę, umawiasz się na odbiór samochodu, dokonujesz rejestracji i stajesz się jego właścicielem.


Kredyt w ramach Ford Opcje

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zapłacić pełnej kwoty i jesteś klientem indywidualnym możesz kupić samochód na kredyt. Ustal z naszym doradcą maksymalną kwotę wpłaty początkowej (już od 0% wpłaty własnej). Określ jakie raty miesięczne chcesz płacić. Wybierz najlepszą ofertę i sprawdź swoją zdolność kredytową. Podpisz umowę wpłać kwotę pierwszej raty (wpłata własna) Umów się na odbiór samochodu, zarejestruj go i opłać ubezpieczenie. Po spłacie wszystkich rat (od 24 do 48) staniesz się właścicielem samochodu lub możesz go zwrócić w ramach rozliczenia ostatniej raty do dealera i wybrać nowy samochód.


W wynajmie długookresowym

Ford Wynajem to najwygodniejsza i obecnie najbardziej opłacalna forma finansowania samochodu w formie ratalnej.

Rozwiązanie dla wszystkich, którzy prowadzą działalność i co kilka lat chcą zmieniać samochód na nowy. Nie chcą tracić czasu i pieniędzy na przeglądy, wymianę części, zmianę kół z letnich na zimowe. Minimum formalności, minimum zmartwień, maksimum korzyści. Już od 0% wpłaty możesz cieszyć się nowym samochodem, płacąc co miesiąc stałe i niezmienne raty (od 24 do 60 równych rat). Właścicielem samochodu jest współpracujący na stałe z Ford Polska partner ALD Automotive. Po zakończeniu umowy nie przejmujesz się jego sprzedażą po prostu podpisujesz nową umowę i wyjeżdżasz nowym Fordem.


W leasingu

To rozwiązanie dla wszystkich, którzy prowadzą działalność i nie chcą płacić pełnej wartości samochodu a jednocześnie korzystać w miesięcznych odpisów podatkowych z tytułu korzystania z samochodu w celach służbowych. Już od 0% wpłaty własnej w równych miesięcznych ratach możesz cieszyć się nowym samochodem, płacąc co miesiąc stałe i niezmienne raty (od 24 do 47 równych rat). Właścicielem samochodu jest współpracujący na stałe z Ford Polska bank BNPP Paribas. Na zakończenie umowy wpłacić ostatnią ratę i stań się właścicielem samochodu, lub oddaj samochód do dealera w gwarantowanej cenie odkupu i wybierz swojego nowego Forda odnawiając umowę.


Ważne informacje

Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, opcje i / lub akcesoria mogą być prezentowane za dodatkową opłatą, a lokalizacje i używane pojazdy mogą być poza granicami Polski.
[*]Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami brutto (z VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
[1]Przedstawione ceny są rekomendowanymi, promocyjnymi cenami brutto (z VAT) i zawierają rabat Ford Polska i/lub rabat Autoryzowanego Dealera Forda. Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
[**]Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami netto (bez VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
[2]Cena podana dla Forda Kuga w wersji Trend 1.5 EcoBoost 120 KM M6, FWD. Cena promocyjna (rekomendowana cena detaliczna brutto pomniejszona o rabat od firmy Ford Polska i sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda) oraz stawka ubezpieczenia dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
[3]Korzyść finansowa jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 1.5 EcoBoost 150 KM M6 w wersji Titanium. Oferta zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
[4]Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego z kosztem na zakup pojazdu dostępnego u dealerów marki Ford wynosi 8,94 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 50 680 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 64 487,62 zł, oprocentowanie stałe 6,89%, całkowity koszt kredytu 13 807,62 zł (w tym: prowizja 2 381,96 zł, odsetki 11 425,66 zł), 67 miesięcznych rat równych w wysokości 948,35 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 948,17 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15 stycznia 2021r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu marki Ford w cenie 80 006 zł, z wpłatą własną 29 326 zł. Do uzyskania kredytu na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Dealerzy sieci Ford współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A. i są umocowani do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez Bank. Niniejszy materiał nie stanowi oferty. Ford Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Ford. Ford Opcje jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie licencji.
[5]Stawka 2,30% obowiązuje Klientów super-bezszkodowych (Klient indywidualny i firma posiadający maksymalne zniżki w AC). Ubezpieczenie nie jest uwzględnione w cenie pojazdu. Program Ford Ubezpieczenia prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły zawarte są w OWU nr 78/2016 oraz w SWU 82/2019, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie Stawka ubezpieczenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
[6]Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kalkulację raty leasingu w Ford Leasing Opcje sporządzono w oparciu o opłatę wstępną 10%, okres leasingu 36 miesięcy oraz przebieg 20 tyś km rocznie. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Propozycja leasingu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Forda. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Ford Leasing Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.
[7]Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest ALD Automotive Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kalkulację raty wynajmu długoterminowego Ford Super Easy w Ford Wynajem sporządzono dla Forda Puma Titanium 1.0 EcoBoost mHEV 125 KM, M6, FWD w oparciu o opłatę wstępną 0%, okres leasingu 36 miesięcy oraz całkowity limit przebiegu 45 tyś km. Propozycja wynajmu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Ford Wynajem jest nazwą handlową, pod którą ALD Automotive Polska sp. z o.o., oferuje swoje usługi w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a ALD Automotive Polska sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.
[8]Z ładowaniem baterii z zewnętrznego źródła / bez ładowania baterii z zewnętrznego źródła.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza