Transport na dachu

Transport na dachu

Pojazdy dostawcze Ford słyną z praktyczności i uniwersalności – cech, które nabierają innego wymiaru dzięki ofercie profesjonalnych akcesoriów transportowych, oferujących wiele bezpiecznych rozwiązań związanych z codziennymi wyzwaniami dotyczącymi transportu.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować właścicielom pojazdów użytkowych najbardziej praktyczne i uniwersalne akcesoria wspomagające transport ładunku. Zatem, jeżeli lubisz przygody i masz z nimi do czynienia w codziennym życiu, pomożemy Ci wykorzystać te chwile jak najlepiej.

Oferta firmy Thule®3 to rozwiązania modułowe, funkcjonalne oraz uniwersalne, dzięki czemu spełnią wszystkie Twoje wymagania związane z transportem.

Dostępne dodatki obejmują:

 • uchwyt do przewozu drabiny – pozwala na łatwy i bezpieczny przewóz tego narzędzia
 • uchwyt do przewozu drabiny z funkcją opuszczania – pozwala na opuszczenie uchwytu z boku vana oraz przechylenie do dołu, co zdecydowanie ułatwia załadunek
 • tuba transportowa – idealnie sprawdzi się do przewozu rur oraz tub; jest otwierany z obu stron, gwarantując łatwy dostęp do przewożonych elementów; wyposażony w zamki zatrzaskowe zabezpieczające przed kradzieżą
 • rolka – ułatwia załadunek długich elementów
 • ogranicznik – utrzymuje ładunek na miejscu oraz zapobiega jego przesuwaniu
 • taśmy mocujące – pozwalają zabezpieczyć ładunek. Idealnie sprawdzą się ze śrubą Thule®* typu Eye Bolt
 • solidne oraz przestronne boksy dachowe marki Thule® dostępne w różnych rozmiarach.

Przydatne akcesoria do bagażników dachowych Q-Top® (Q-Tech)4:

 • rolka do transportu drabiny – ułatwia załadunek i rozładunek drabiny
 • zestaw unieruchamiający drabinę – umożliwia bezpieczne zamocowanie drabiny oraz zapobiega jej przesuwaniu
 • zestaw haków do mocowania – umożliwia bezpieczne zamocowanie ładunku

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
  1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
 7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza