Kuga FHEV

Kuga FHEV

SAMOŁADUJĄCE SIĘ HYBRYDY (FHEV)
BEZPROBLEMOWA WYDAJNOŚĆ

CZYM JEST SAMOŁADUJĄCA SIĘ HYBRYDA?

Samoładujące się hybrydy, znane również jako w pełni hybrydowe pojazdy elektryczne (Full Hybrid Electric Vehicles — FHEV), są często nazywane po prostu hybrydami. Łączą one akumulator hybrydowy z konwencjonalnym silnikiem spalinowym w celu zwiększenia mocy i poprawy wydajności. Energia potrzebna do naładowania akumulatora pozyskiwana jest w czasie hamowania regeneracyjnego.

 

Zobacz dostępne od ręki


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SAMOŁADUJĄCĄ SIĘ HYBRYDĘ?

NIŻSZY POZIOM EMISJI

Bezemisyjna jazda przy niskich prędkościach zmniejsza wpływ na środowisko i koszty eksploatacji.

NIE WYMAGA ŁADOWANIA

Nie ma potrzeby korzystania z zewnętrznych punktów ładowania. Podczas jazdy hamowanie regeneracyjne ładuje akumulator

NIŻSZE ZUŻYCIE PALIWA

Wykorzystanie zasilania elektrycznego na krótkich dystansach pomaga obniżyć koszty paliwa.

SILNIK O DUŻEJ POJEMNOŚCI

Najnowszej generacji napęd hybrydowy łączy 2,5-litrowy benzynowy, oszczędny silnik pracujący w cyklu Atkinsona z silnikiem elektrycznym.


SAMOŁADUJĄCA SIĘ HYBRYDA MARKI FORD

Kuga Hybrid wykorzystuje w pełni hybrydowy układ napędowy najnowszej generacji, samoczynnie ładujący się, który umożliwia również jazdę wyłącznie na napędzie elektrycznym.

Jeśli zależy Ci na niskim zużyciu paliwa, podróżujesz zarówno na krótkich, dystansach jak i w trasie oraz nie masz możliwości ładowania baterii z zewnętrznego źródła zasilania - Ford Kuga Hybrid jest wyborem dla Ciebie. Na krótkich dystansach klasyczną hybrydą można podróżować w trybie wyłącznie elektrycznym, a to przydaje się na przykład podczas jazdy miejskiej. Przy większym zapotrzebowaniu na moc hybryda automatycznie i niezauważalnie przechodzi w tryb równoległy, czyli wykorzystuje obydwa silniki, dzięki czemu do dyspozycji kierowcy oddawana jest pełna moc.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza