Odkryj

NOWY FORD TOURNEO CUSTOM

Przywitaj nowego Forda Tourneo Custom – towarzysza codziennych podróży z rodziną i przyjaciółmi oraz Twoje najlepsze narzędzie pracy.Zupełnie nowa konstrukcja z napędem Plug-In Hybrid lub EcoBlue diesel.

Dostępny również zupełnie nowy, całkowicie elektryczny wariant E-Tourneo Custom.

Wygodne miejsca siedzące dla nawet ośmiu pasażerów. Obsługa 5G dzięki usługom połączonym Ford Pro™.
A do tego liczne elementy wykończenia klasy premium, dzięki którym poczujesz się jak w domu.

Nowy Tourneo Custom. Wszechstronność w zasięgu ręki.


 

Szybkie ładowanie prądem stałym (DC) o mocy 125 kW*


Ładowarka pokładowa 11 kW


Opcjonalny system Pro Power Onboard o mocy 2,3 kW


Maksymalna masa holowanej przyczepy do 2 ton1


 

Zupełnie nowy napęd hybrydowy typu Plug-in.


2,5-litrowy silnik benzynowy


Bateria o pojemności 16,5 kWh


Zasięg jazdy 57 km wyłącznie przy zasilaniu energią elektryczną2


32g CO2/km3


Maksymalna masa holowanej przyczepy do 1850 kg1

 

Silnik wysokoprężny o pojemności 2 litrów


Zupełnie nowa 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów


Zupełnie nowy napęd AWD (tylko w wersji z automatyczną skrzynią biegów)


Mechaniczny układ różnicowy o ograniczonym poślizgu (tylko w wersji z ręczną skrzynią biegów)


Maksymalna masa holowanej przyczepy do 2,5 tony1


* Szacowany zasięg jazdy w trybie elektrycznym odnosi się do w pełni elektrycznego modelu E-Tourneo Custom z baterią o pojemności użytkowej 74 kWh. Według wytycznych Worldwide Harmonized Light Vehicle Test Procedure (WLTP) nominalny zasięg w pojeździe elektrycznym można osiągnąć przy w pełni naładowanym akumulatorze w modelu E-Transit Custom z baterią o pojemności 74 kWh – w zależności od danej serii i konfiguracji akumulatora. Rzeczywisty zasięg pojazdu elektrycznego może się różnić w zależności od różnych czynników (np. warunków pogodowych, stylu jazdy, profilu trasy, stanu pojazdu oraz wieku i stanu akumulatora litowo-jonowego).

1 Maksymalne możliwości holowania zależą od ładunku, konfiguracji pojazdu, akcesoriów i liczby pasażerów.

2 Szacowany zasięg jazdy w trybie elektrycznym odnosi się do modelu Tourneo Custom Plug-In Hybrid z baterią o pojemności użytkowej 16,5 kWh. Według wytycznych Worldwide Harmonized Light Vehicle Test Procedure (WLTP) nominalny zasięg w pojeździe elektrycznym można osiągnąć przy w pełni naładowanej baterii w modelu Tourneo Custom Plug-In Hybrid z baterią o pojemności 16,5 kWh – w zależności od danej serii i konfiguracji baterią. Rzeczywisty zasięg pojazdu elektrycznego może się różnić w zależności od różnych czynników (np. warunków pogodowych, stylu jazdy, profilu trasy, stanu pojazdu oraz wieku i stanu akumulatora litowo-jonowego).

3 Według Worldwide Harmonized Light Vehicle Test Procedure (WLTP) docelowe wartości dla modelu Tourneo Custom Plug-In Hybrid to emisje CO2 na poziomie 32 g/km i homologowane zużycie paliwa na poziomie XX km/h WLTP. Oficjalnie homologowane parametry dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 zostaną opublikowane w okolicach daty rozpoczęcia sprzedaży.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza