Odkryj

FORD TRANSIT PODWOZIA POJEDYNCZA KABINA

Wywrotka, chłodnia, food truck czy zabudowa kurierska… Ford Transit podwozie z kabiną można łatwo i szybko zaadaptować do indywidualnych potrzeb najróżniejszych biznesów.

Pojedynczy rząd siedzeń pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń ładunkową. Warto podkreślić, że każda wersja tego pojazdu – od L2 (krótki rozstaw osi) do L5 (bardzo długi rozstaw osi) – oparta jest na bazie solidnej, drabinowej konstrukcji ramy podwozia. Zapewnia to płaską, mocną podstawę do zbudowania. Maksymalny udźwig wynosi 2755 kg, dzięki czemu możesz zamienić Forda Transit podwozie z pojedynczą kabiną w dowolny pojazd.

Wytrzymały, niezawodny i wszechstronny. Ford Transit podwozie z pojedynczą kabiną został stworzony z myślą o spełnieniu indywidualnych wymagań Twojej firmy.

 

POZNAJ SZCZEGÓŁY


GNIAZDO 230V

Oprócz dwóch gniazd 12V do dyspozycji jest także opcjonalne gniazdo 230V o mocy 150 W umieszczone pomiędzy fotelem kierowcy a miejscem pasażera. Idealnie nadaje się do ładowania narzędzi, laptopów lub innych urządzeń bez konieczności stosowania przejściówek.


STWORZONY Z MYŚLĄ O CIĘŻKIEJ PRACY

Niezależnie od tego, którą wersję wybierzesz, gwarantujemy, że Ford Transit dobrze wykona swoją pracę. Na pewno pomoże w tym imponująca maksymalna ładowność – w wersji z napędem na tylne koła wynosi aż 2755 kg.


HAK HOLOWNICZY

Ford Transit Podwozie z kabiną oferuje doskonałe możliwości w zakresie ładowności oraz holowania. Wersje 350HD i 470 o dopuszczalnej masie całkowitej 7000 kg, ze wzmocnionym zawieszeniem, mogą holować przyczepę z hamulcem najazdowym o masie do 3,5 tony, wymagany silnik min. 170 KM.


5 TON DMC

Dzięki masie całkowitej pojazdu do 5 ton nowy Ford Transit podwozie zapewnia największą ładowność w swojej historii – z jego pomocą możesz przewieźć nawet do 2960 kg. Wyższa ładowność i masa całkowita sprawia, że wersja 5-tonowa jest idealnym rozwiązaniem dla cięższej zabudowy. A przy wszystkich dostępnych obecnie rozstawach osi (L2, L3, L4, L5) Ford Transit podwozie oferuje niespotykaną dotąd możliwą ilość modyfikacji, konwersji.


NOWOCZESNY SILNIK ECOBLUE

Nowy Ford Transit Podwozie z kabiną wyposażony jest w zaawansowane 2-litrowe silniki wysokoprężne Ford EcoBlue, które zapewniają wyjątkową wydajność. Są one również dostępny z silnikiem HDT (Heavy Duty Truck) oferującym jeszcze więcej mocy i większy moment obrotowy – to idealne rozwiązania dla każdego, kto planuje konwersje nadwozia o dużym ciężarze.


INTELIGENTNY NAPĘD NA WSZYSTKIE KOŁA

Lód, śnieg, błoto – gdziekolwiek zaprowadzi Cię Twój biznes, inteligentny napęd na cztery koła (AWD) zapewni Ci pewne prowadzenie. Błyskawicznie reaguje on na zmiany podłoża i automatycznie przekazuje odpowiednią ilość momentu obrotowego do tych kół, które mogą go najlepiej wykorzystać. Zapewnia to doskonałą przyczepność, kontrolę nad pojazdem i bezpieczny transport ładunku. Dzięki kompaktowym rozmiarom napędu AWD, nie musisz się obawiać o utratę ładowności, a Twój samochód nadal jest wszechstronnym pojazdem do zadań specjalnych.


ADAPTACYJNY TEMPOMAT

Inteligentny tempomat z inteligentnym ogranicznikiem prędkości odczytuje znaki drogowe, a następnie automatycznie dostosowuje szybkość pojazdu do obowiązujących ograniczeń. Co więcej, w momencie wykrycia przez czujnik radarowy innego pojazdu z przodu, system zmniejsza prędkość, aby zachować bezpieczny, wcześniej ustalony odstęp. Gdy droga znów będzie pusta, system przywróci ustawioną prędkość.


TORQUE VECTORING CONTROL

System poprawiający stabilność na zakrętach (Torque Vectoring Control) stale rozkłada moment obrotowy silnika pomiędzy przednie koła, dostosowując ich pracę do nawierzchni i warunków drogowych. Ten zaawansowany system reaguje 100 razy na sekundę, zapewniając precyzyjne prowadzenie i dobre trzymanie się drogi.


ASYSTENT PODMUCHÓW BOCZNYCH

System pomaga kierowcy utrzymać tor jazdy pojazdu podczas silnych bocznych podmuchów wiatru. Rozwiązanie to podwyższa zarówno poziom komfortu jak i bepieczeństwa.


SOLIDNA PODSTAWA DO KONWERSJI

Wytrzymała, płaska rama drabinowa Forda Transit Podwozie z kabiną stanowi idealną bazę dla różnych modyfikacji, konwersji. Warto podkreślić, że podwozie ma możliwość regulacji bez konieczności ingerencji w jego konstrukcję, a wyższy środek ciężkości daje pewność, że pojazd poradzi sobie nawet z dużymi wersjami nadwozia.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza