Transit

FORD TRANSIT

Ulice miast, autostrady, drogi miejskie i wiejskie... Ford Transit zadba o Twoją wygodę i bezpieczeństwo, oraz o to, żebyś zawsze był w kontakcie – niezależnie od tego, gdzie będziesz pracować. Szeroka gama nowoczesnych technologii ułatwi prowadzenie pojazdu i parkowanie. W bogato wyposażonej kabinie, pełnej różnych schowków, możesz odbierać
i wykonywać połączenia telefoniczne za pomocą prostych komend głosowych. Dzięki temu nie musisz odrywać rąk od kierownicy a wzroku od drogi, a całą swoją uwagę możesz skupić na prowadzeniu pojazdu.

 


Pewne prowadzenie bez względu na warunki drogowe

Inteligentny napęd na wszystkie koła (AWD) błyskawicznie reaguje na zmiany podłoża i automatycznie przekazuje odpowiednią ilość momentu obrotowego do tych kół, które mogą go najlepiej wykorzystać. Zapewnia to doskonałą przyczepność i kontrolę nad pojazdem.


Adaptacyjny tempomat
 

 

Bezstresowe parkowanie
 
 

 

 

 

 

Łatwiejsze cofanie dzięki wbudowanej kamerze

Komfort jazdy

Starannie wykonane wnętrze doskonale łączy w sobie trwałość i praktyczność. Kabina jest wyposażona w szereg dogodnie rozmieszczonych schowków i nowoczesnych technologii takich jak Ford SYNC z obsługą głosową. Wszystko to pozwala zamienić Forda Transit w wygodne, mobilne biuro.


Połączenie rozrywki i funkcjonalności

Cechą wspólną wszystkich wersji nowego Forda Transit jest połączenie technologii, które dostarczają rozrywki,
z rozwiązaniami ułatwiającymi poruszanie się po drogach
i zwiększającymi bezpieczeństwo. Wśród wyposażenia opcjonalnego znajduje się zarówno zaawansowany system audio z radiem cyfrowym (DAB), odtwarzacz CD, port USB, znakomite głośniki, wielofunkcyjny wyświetlacz, jak
i nawigacja z mapami całej Europy czy Ford SYNC
z zaawansowanym systemem sterowania głosem.


Wyjątkowa wygoda dzięki regulowanym, podgrzewanym siedzeniom
 

 

Dobrze zabezpieczona przestrzeń ładunkowa, którą łatwo jest utrzymać w czystości
 
 

 

 

 

 

Połączenie rozrywki i funkcjonalności

Osiągi i zużycie paliwa


Lepsze osiągi. Niższa emisja.

Zastosowane w Fordzie Transit całkowicie nowe 2-litrowe silniki wysokoprężne TDCi EcoBlue spełniają surowe wymogi normy Euro6, która przewiduje obniżenie emisji tlenku azotu (NOx) o 55% w porównaniu ze standardem Euro5.


Nowa generacja silników TDCi
 

 

Wydajniejszy sposób ładowania akumulatora
 
 

 

 

 

 

Wspomaga bardziej ekonomiczną jazdę

Bezpieczeństwo

Lista technologii ułatwiających codzienną pracę kierowcy jest długa – od sprzężonego z układem hamulcowym systemu ułatwiającego ruszanie pod górę po Ford SYNC, który wezwie służby ratownicze, gdy dojedzie do wypadku. Inżynierowie wzięli również pod uwagę specyfikę pracy pojazdu i zatroszczyli się o jego ochronę oraz ładunku, wyposażając go w zaawansowane systemy alarmowe.Ford Transit dysponuje różnorodnymi technologiami chroniącymi przed niemal każdą ewentualnością – zarówno Ciebie, jak i sam pojazd oraz jego ładunek.


Ciągła ochrona przed przewróceniem

Roll Stability Control (RSC) to system zapobiegający przewróceniu się pojazdu, który wykrywa utratę stabilności. Wówczas kontrolując moment obrotowy silnika oraz wyhamowując każde koło z osobna, koryguje nadsterowność, skutecznie opanowując sytuację. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne podczas pokonywania zakrętów i jazdy z pełnym obciążeniem.


Maksymalna precyzja podczas pokonywania zakrętów
 

 

Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC)
 
 

 

 

 

 

Bezpieczne utrzymanie przyczepy w prostej linii
 

Ford Transit 2,2 TDCi

Prezentujemy Wam najnowszą generację legendy samochodów dostawczych. Oto najnowszy Ford Transit
z silnikiem 2,2 TDCi.

Zobacz video test

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza