Odkryj

E-TRANSIT CUSTOM NOWEJ GENERACJI

Najlepiej sprzedający się van w Europie* właśnie stał się elektryczny.
Znany ze swojej wytrzymałości i niezawodności, teraz prezentuje się w nowej odsłonie, gotów, by wkroczyć w erę zelektryfikowanej wydajności.
Nowy E-Transit Custom: stworzony od podstaw z myślą o elektryfikacji i zaawansowanych technologiach łączności.
To w pełni elektryczny samochód dostawczy, który zapewnia legendarne możliwości w połączeniu z jeszcze większą wydajnością i zerową emisją spalin.
Co więcej, wyposażony jest w inteligentne oprogramowanie oraz narzędzia łączności Ford Pro, które pomogą Ci bez trudu sprostać wyzwaniom dnia codziennego, zminimalizować czas przestoju, a w efekcie zwiększyć produktywność Twojej firmy.
To pojazd użytkowy, który najcięższą pracę bierze na siebie.


FORD PRO: SIŁA I INTELIGENCJA

E-Transit Custom to coś więcej niż zwykły van do pracy: jest on częścią zintegrowanego rozwiązania Ford Pro, które obejmuje pakiet inteligentnych aplikacji i narzędzi do zarządzania flotą – takich jak Ford Pro E-Telematics i FordPass Pro. Wszystkie elementy systemu są ze sobą doskonale skomunikowane, maksymalizując czas sprawności pojazdów i zwiększając produktywność Twojej firmy.


ENERGIA PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Używaj swoich narzędzi wszędzie tam, gdzie zabiorą Cię obowiązki zawodowe. Dzięki technologii Pro Power Onboard możesz podłączyć do zasilania swoje elektronarzędzia, lampy, laptopy i inne urządzenia w miejscu pracy.


ZRÓB WYJĄTKOWE WRAŻENIE

Nowe nadwozie E-Transit Custom wyróżniają charakterystyczne reflektory połączone listwą LED, która oświetla maskę na całej szerokości, oraz trapezoidalna krata wlotu powietrza zdobiona wielokątami.


Ważne informacje

Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, prezentowane opcje/akcesoria mogą być dostępne za dodatkową opłatą.
[*]Austria, Belgia, Wielka Brytania, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Rumunia, Szwecja, Szwajcaria, Turcja. Na podstawie danych agencji S&P Global dotyczących nowych rejestracji samochodów w 2021 roku.
[1]Po pełnym naładowaniu i przy ograniczeniu prędkości do 130 km/h. Docelowy zakres szacunkowy dotyczy dostępnej konfiguracji (i jest oparty na modelowaniu CAE z wykorzystaniem procedury testowej WLTP). Faktyczny zasięg zależy od różnych czynników, takich jak warunki pogodowe, styl prowadzenia, stan pojazdu oraz wiek i stopień zużycia akumulatora litowo-jonowego.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza