Teraz jesteśmy w Katowicach

FORD TRANSIT CENTRUM

Zapraszamy do nowej lokalizacji salonu sprzedaży i serwisu Centrum Pojazdów Dostawczych Ford na Al. Roździeńskiego 190.

Nowe Centrum Pojazdów Dostawczych razem z salonem Ford Multexim tworzy największe centrum Forda w Katowicach. Dzięki temu, w jednym miejscu, mogą Państwo obejrzeć i przetestować pełną gamę modeli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford, co na pewno ułatwi wybór, zakup i serwisowanie.

CPD Ford to wyspecjalizowana placówka, która zapewnia wysoki poziom usług, opiekę i doradztwo Klientom użytkujących pojazdy dostawcze. Nasi handlowcy służą radą i pomocą przy znalezieniu najlepszych rozwiązań transportowych oraz chętnie pomogą wybrać najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie finansowe.

Z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę samochodów w atrakcyjnych cenach a także promocyjne ceny usług serwisowych.

Szczegóły oferty „na start” dostępne pod numerem telefonu (32) 721 00 60

Serdecznie zapraszamy

Sprawdź jak do nas dojechać


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest DF Grupa PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako DF GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z DF GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Blog PGD Blog PGD Facebook Blog PGD Youtube
Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach
specjalnych i wydarzeniach. Zapisz się aby otrzymywać newsletter.
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza